MA-505 38.0000M-C0 datasheet
 Скачать datasheet 04023J0R3ABSTR.pdf Файл формата Pdf (20 страниц, 397,88 kb)
  • Маркировка
    MA-505 38.0000M-C0
  • Производитель
    EPSON Electronics
  • Описание
    EPSON Electronics MA-505 38.0000M-C0 Frequency: 38MHz Frequency Stability: ?±30ppm Frequency Tolerance: ?±50ppm Height: 0.165" (4.20mm) Load Capacitance: 18pF Mounting Type: Surface Mount Operating Mode: 3rd Overtone Operating Temperature: -20?°C ~ 70?°C Package / Case: 2-SOJ, 2.60mm pitch Series: MA-505 Size / Dimension: 0.500" L x 0.200" W (12.70mm x 5.08mm) Type: MHz Crystal Other Names: MA-505 38.000M-C0, MA-505 38.000M-C2, MA-505-38.000M-C2, SE2549TR